- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
TS19501CB10.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.081 | $1.08 |
| 10+ | $1.081 | $10.81 |
| 12+ | $1.081 | $12.97 |
| 200+ | $0.419 | $83.80 |
| 500+ | $0.404 | $202.00 |
| 1000+ | $0.397 | $397.00 |
TS19501CB10 RBG -teknologiavaatimukset
Taiwan Semiconductor Corporation - TS19501CB10 RBG Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Taiwan Semiconductor Corporation - TS19501CB10 RBG
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Taiwan Semiconductor |
| Jännite (min) | 8V |
| Jännitesyöttö (maksimi) | 38V |
| Voltage - lähtö | 0V ~ 18V |
| Tyyppi | DC DC Controller |
| topologia | SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Toimittaja Device Package | 10-MSOP-EP |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Sisäinen kytkin (s) | No |
| Taajuus | 70kHz ~ 700kHz |
| himmennys | Analog, PWM |
| Nykyinen - Tuotos / kanava | - |
| Perustuotteenumero | TS19501 |
| Sovellukset | Automotive, Lighting |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Taiwan Semiconductor Corporation TS19501CB10 RBG.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | TS19501CB10H RBG | TS19503CB10H RBG | TS19501CB10 | TS19501CB10H |
| Valmistaja | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| himmennys | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Jännitesyöttö (maksimi) | - | - | - | - |
| topologia | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sisäinen kytkin (s) | - | - | - | - |
| Voltage - lähtö | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Nykyinen - Tuotos / kanava | - | - | - | - |
| Jännite (min) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa TS19501CB10 RBG PDF -lehdet ja Taiwan Semiconductor Corporation -dokumentaatio TS19501CB10 RBG - Taiwan Semiconductor Corporation: lle.
TS19510C0000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM
TS19515A0000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM
TS19510A0000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM
TS19510B0000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM
TS19510D0000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.